Účetnictví

Vedení účetnictví

Chcete se naplno věnovat svému podnikání? Naše účetní firma se Vám postará o veškeré záležitosti týkající se zpracování účetnictví a daní! Poskytujeme komplexní outsourcing účetnictví a samozřejmě také účetní poradenství. Výhodou našich služeb je, že Vaše data mohou být bezpečně uložena také na našich serverech a vy k nim máte on line přístup kdykoli a odkudkoli. Veškerá hlášení, daňová přiznání a další administrativu spojenou s Vašim účetnictvím a daněmi vyřídíme za Vás.

Pro klienty, kteří si chtějí ponechat účetnictví na vlastním serveru nabízíme vedení účetnictví s využitím vzdáleného přístupu v jejich programu a na jejich serveru, vedení častí účetnictví jako např.: mezd atp.

Nabízíme také metodické konzultace týkající se účetnictví, konkrétních složitých a neobvyklých účetních případů. Za správnost konzultace je vždy zodpovědný dle problematiky auditor nebo daňový poradce.

Outsourcing se vyplatí

Outsourcing účetnictví se vyplatí malým společnostem, které by jinak musely zaměstnat samostatnou účetní. Středním a velkým společnostem se vyplatí zejména outsourcovat určité specifické části účetnictví jako například zpracování mezd.

Jsme si vědomi, že důležitou roli při výběru účetní společnosti je cena účetních služeb. Zajímá Vás, jaká by byla měsíční cena vedení účetnictví Vaší firmy u nás? Pak neváhejte a požádejte nás o cenovou nabídku zde. Následně si ji můžete porovnat s měsíčním nákladem Vaší účetní nebo mzdové účetní. Navíc Vaše účetní si musí občas sama poradit s neobvyklými záležitostmi a transakcemi, se kterými nemá zkušenosti. Naše účetní jsou v každodenním kontaktu s našimi auditory a daňovými poradci a veškeré neobvyklé záležitosti s nimi konzultují. Vaše účetní v zaměstnanecké poměru ručí za škodu do maximální výše svých tří mezd. My jsme pojištěni na škodu způsobenou naší činností do výše 10 000 000 Kč.