Účetnictví a mzdy

Přenechte veškeré záležitosti týkající se účetnictví a daní na nás! Máme pro Vás připraven komplexní outsourcing účetnictví, Vaše data mohou být bezpečně uložena na našich serverech, vy k nim máte on line přístup kdykoli a odkudkoli. Veškerá hlášení, daňová přiznání a další administrativu spojenou s Vašim účetnictvím a daněmi vyřídíme za Vás.
Pro klienty, kteří si chtějí ponechat účetnictví na vlastním serveru nabízíme vedení účetnictví s využitím vzdáleného přístupu v jejich programu a na jejich serveru, vedení častí účetnictví jako např.: mezd atp.
Nabízíme také metodické konzultace týkající se účetnictví, konkrétních složitých a neobvyklých účetních případů. Za správnost konzultace je vždy zodpovědný dle problematiky auditor nebo daňový poradce.

Mzdy

Obáváte se o bezpečnost a důvěrnost mezd ve Vaší společnosti? Řešením je pro Vás outsourcing mezd. Vaše společnost nám předá podkladová data pro zpracování mezd (data z pracovních smluv a např.: docházku). My zpracujeme veškerou mzdovou agendu a Vaše účtárna zaúčtuje pouze celkovou výši hrubé mzdy a pojistného za všechny Vaše zaměstnance jako jeden celek na základě naší mzdové rekapitulace. Vy máte jistotu, že mzdy jsou vypočteny správně, a že je zachována naprostá důvěrnost mzdových údajů. Neváhejte nezávazně poptat cenovou kalkulaci.

Outsourcing se vyplatí

Outsourcing účetnictví a mezd se vyplatí malým společnostem, které by jinak musely zaměstnat samostatnou účetní, středním a velkým společnostem se vyplatí zejména outsourcovat určité specifické části účetnictví jako například zpracování mezd. Podívejte se kolik Vás stojí Vaše účetní nebo mzdová účetní měsíčně a porovnejte tento náklad s naší nezávaznou nabídkou, o kterou požádáte zde. Navíc si Vaše účetní musí občas sama poradit s neobvyklými záležitostmi a transakcemi, se kterými nemá zkušenosti. Naše účetní jsou v každodenním kontaktu s našimi auditory a daňovými poradci a veškeré neobvyklé záležitosti s nimi konzultují. Vaše účetní v zaměstnanecké poměru ručí za škodu do maximální výše svých tří mezd. My jsme pojištěni na škodu způsobenou naší činností do výše 10 000 000 Kč.