Fúze a akvizice

Přeměny

Máme rozsáhlé zkušenosti s prováděním přeměn společností. Zajišťujeme fúze a akvizice společností, odštěpení společností, přeshraniční fúze a ostatní podnikové kombinace.

V čem jsme jiní?

Za každý projekt je zodpovědný jeden z partnerů, se kterým primárně komunikujete. Tento partner koordinuje projekt jako celek včetně znalců, notářů a advokátů. Přeměnu pro Vás připravíme bez starostí.

Máme zkušenosti s přeměnami společností s obratem od jednotek milionů po desítky miliard Kč.

Transakce – provedení due diligence

V případě, že se chystáte nakoupit novou společnost, provedeme pro Vás kompletní finanční a daňovou due diligence, ve spolupráci s naší partnerskou advokátní kanceláří připravíme také právní due diligence, Vy vždy komunikujete primárně s jedním partnerem zodpovědným za zakázku jako celek.

Přejete si koupit nebo prodat fungující společnost a hledáte protistranu?

Pokud hledáte vhodnou společnost ke koupi, rádi využijeme sítě našich kontaktů pro nalezení vhodné společnosti v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku.

V případě, že se chystáte prodat Vaši společnost a hledáte kupující, rádi využijeme našich rozsáhlých kontaktů v České republice, ale i v zahraničí. Máme spolupracující společnosti ve více než 20 zemích světa. Máme přímé kontakty na investory z Hong-Kongu.

Kdo jsou naši klienti a pro koho jsme již prováděli transakční poradenství?

Transakce jsme zajišťovali zejména v oblasti velkoobchodu, zdravotnictví, strojírenství a IT. Nejmenší due diligence se týkaly nákupů společností v řádech nižších desítek milionů Kč, naše největší due diligence jsme prováděli při transakcích v řádech miliard Korun. Našimi klienty v oblasti transakcí jsou společnosti z České republiky i ze zahraničí.

Co je pro nás při provádění due diligence klíčové?

Znalost oboru, ve kterém cílová společnost působí, abychom byli schopni provést detailní analýzu rizik. Máme rozsáhlé zkušenosti s velkoobchodem, zdravotnictvím, strojírenstvím a IT. Naši expertizu zajišťujeme vhodnou kombinací členů týmu, kdy jsou vždy zastoupeni experti podílející se ne jen na transakcích, ale i na auditech společností z oboru, odkud čerpají detailní znalosti oborových specifik a s tím souvisejících rizik.